Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Лагард звинуватила Трампа в розхитуванні світової економіки

Лагард звинуватила Трампа в розхитуванні світової економіки

Екс-глава МВФ вважає, що США скоро втратять лідерство на світовому ринку

Лагард звинуватила Трампа в розхитуванні світової економіки

Колишня глава МВФ Крістін Лагард, яка готується зайняти пост глави Європейського центрального банку, заявила, що США ризикують зменшити свою роль як глобального лідера, і попередила про тяжкі наслідки торгової війни з Китаєм. Про це вона заявила в ефірі програми 60 Minutes на каналі CBS.

За словами Лагард, президент США Дональд Трамп несе відповідальність за створення великої кількості ризиків для світової економіки.

Лагард зазначила, що непередбачувані вчинки Трампа змушують інвесторів утримуватися від ризиків. «Стабільність ринку не повинна залежати від того чи іншого повідомлення в Twitter», – заявила вона. Лагард закликала приймати спокійні, зважені і раціональні рішення. Вона підкреслила, що торговий конфлікт США і Китаю буде мати великі наслідки для світової економіки. Висловлювання Трампа в Twitter не раз провокували гостру реакцію ринку.

«Ризик, який я бачу, полягає в тому, що США ризикують втратити лідерство. І це було б просто жахливим розвитком подій», – сказала Лагард.

Вона закликала політиків працювати над тим, щоб покласти край торговій війні між США і Китаєм, яка, за її словами, серйозно впливає на світову економіку.

«Якщо ви скоротите зростання економіки майже на 1%, це призведе до зменшення інвестицій і робочих місць, зростання безробіття і ослаблення [економічного] зростання», – попередила Лагард.

Нагадаємо, Крістін Лагард призначили главою Європейського центрального банку, вона стане першою жінкою на цій посаді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті