Захворіло у світі
19,705,715
Померло у світі
728,129
Вилікувалось у світі
11,967,286
Захворіло в Україні
80,949
Померло в Україні
1,897
Вилікувалось в Україні
43,972
Туреччина відновить операцію в Сирії, якщо Вашингтон не виконає своїх обіцянок

Туреччина відновить операцію в Сирії, якщо Вашингтон не виконає своїх обіцянок

Анкара наполягає на виведенні курдських загонів з «зони безпеки»

Туреччина відновить операцію в Сирії, якщо Вашингтон не виконає своїх обіцянок
Реджеп Таїп Ердоган
фото www.flickr.com/photos/rt_erdogan/19004415251

Туреччина «рішуче» продовжить військову операцію на північному сході Сирії після того, як у вівторок закінчиться термін дії угоди про припинення вогню, якщо Вашингтон не виконає своїх обіцянок. Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, передає Reuters.

Туреччина домагається виходу курдських загонів народної самооборони (YPG) з «зони безпеки», яку планується створити уздовж кордону з Сирією. Анкара розглядає YPG як терористів, пов’язаних з курдськими повстанцями, які діють на південному сході Туреччини.

Перед офіційним візитом до Росії, Ердоган сказав, що обговорить з президентом РФ Владіміром Путіним подальшу стратегію конституційного комітету Сирії, засідання якого відбудеться в кінці жовтня.

Раніше віце-президент США Майк Пенс за підсумками переговорів в Анкарі заявив, що США і Туреччина змогли домовитися про тимчасове припинення вогню на півночі Сирії, щоб дозволити курдським «Загонам народної самооборони» (YPG) відвести свої сили.

Нагадаємо: до цього Трамп написав Ердогану листа в якому закликав свого колегу не бути дурнем.

Як повідомлялось, 9 жовтня Туреччина почала наступ на сили самооборони сирійських курдів (YPG) на півночі Сирії. Цей крок викликав масштабну критику з боку міжнародної спільноти. Офіційна Анкара хоче створити «зону безпеки» глибиною 30 км уздовж кордону на сирійській території і вимагає виведення курдських збройних загонів з цього району.

Більше про ситуацію, що склалася наразі між Туреччиною та Сирією, можна прочитати в матеріалі Mind «Курди, Туреччина, Сирія і Трамп. Що до чого у «зрадницькій» війні, яка спалахнула».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті