Захворіло у світі
20,092,855
Померло у світі
736,254
Вилікувалось у світі
12,350,879
Захворіло в Україні
83,115
Померло в Україні
1,951
Вилікувалось в Україні
44,934
«Нафтогаз» може не штрафувати ОСББ за недобір та перебір газу

«Нафтогаз» може не штрафувати ОСББ за недобір та перебір газу

Відповідна постанова НКРЕКП набула чинності 12 жовтня 2019 року

«Нафтогаз» може не штрафувати ОСББ за недобір та перебір газу
Фото: УНІАН

«Нафтогаз» розіслав організаціям співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) із власними котельнями та іншим тепловиробникам додаткові угоди про незастосування штрафів за невідповідність заявленого та фактичного обсягу споживання газу. Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтргаз України».

«НАК «Нафтогаз України» підготував та розіслав споживачам, що використовують газ у межах спеціальних обов’язків (ПСО – зокрема, ОСББ з власними котельними та інші тепловиробники), додаткові угоди про незастосування фінансових санкцій за невідповідність заявленого та фактичного обсягу споживання газу». – зазначено в повідомленні.

Можливість не застосовувати такі санкції з’явилася з ухваленням НКРЕКП постанови № 2081 від 7 жовтня 2019 року «Про внесення змін до правил постачання природного газу», який набрав чинності 12 жовтня 2019 року.

Також у компанії нагадали, що останнім часом «Нафтогаз» проводив активні консультації з НКРЕКП щодо спрощення правил для непрофесійних учасників ринку газу.

«Норма законодавства про фінансові санкції при невідповідності заявленого та фактичного обсягу споживання газу фактично діяла з березня 2019 року», – йдеться в повідомленні.

Раніше, як писав Mind, «Нафтогаз» радив НКРЕКП якнайшвидше зняти штрафи зі споживачів-ПСОшників, адже був змушений витрачати значні зусилля на адміністрування штрафів

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті