САП порушила справу про ймовірне хабарництво в Раді «Слуг народу»

САП порушила справу про ймовірне хабарництво в Раді «Слуг народу»

Йдеться про інформацію у ЗМІ про те, що 11 народних обранців нібито отримали по $30 000 неправомірної вигоди за голосування проти законопроекту про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості

САП порушила справу про ймовірне хабарництво в Раді 	«Слуг народу»
Фото: УНІАН

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) зареєструвала кримінальне провадження за фактом можливого вчинення корупційного злочину народними депутатами України від партії «Слуга народу». Про це пише САП.

Йдеться про інформацію, яку оприлюднили у ЗМІ, згідно з якою 11 народних обранців, які є членами парламентського Комітету з фінансів, податкової та митної політики, нібито отримали по $30 000 неправомірної вигоди за голосування проти законопроекту про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості на засіданні Комітету Верховної Ради.

Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище.

Санкція цієї статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування відповідно до ч. 7 ст. 214 КПК України доручено детективам НАБУ. Процесуальне керівництво здійснюватиме Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Колишній депутат Ради Сергій Лещенко у своєму Telegram-каналі повідомив, що в п'ятницю, 18 жовтня, Комітет Верховної Ради з питань фінансів і податків «провалив закон про знищення «дійної корови» одного з найбільш одіозних депутатів багатьох скликань, «хрещеного батька» Тендерної палати Антона Яценка».

Йдеться про законопроект № 2047 – «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми в сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об'єктів нерухомості».

За словами Лещенка, керівництво фракції «Слуги народу» підозрює, що принаймні деякі з 11 депутатів, що відмовилися підтримати законопроект, отримали за це по $30 000. У зв'язку з цим Офіс президента і хоче перевірити їх на детекторі брехні.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло