Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Україна в рейтингу Doing Business-2020 піднялась одразу на 7 позицій

Україна в рейтингу Doing Business-2020 піднялась одразу на 7 позицій

Україна зайняла 64-е місце серед 190 країн

Україна в рейтингу Doing Business-2020 піднялась одразу на 7 позицій
Фото: the Word Bank

Україна одразу на 7 пунктів покращила свою позицію у рейтингу інвестиційної привабливості Doing business-2020, який щорічно оприлюднює Світовий банк і посіла 64-ту сходинку зі 190 країн. Про це передає пресслужба Кабміну.

Згідно з даними звіту Світового банку цьогоріч Україна покращила свої показники за 6 з 10 індикаторівякі враховуються фахівцями Світового банку при складанні рейтингу.

Найбільший прогрес Україна продемонструвала за компонентою «Захист міноритарних акціонерів» +27 пунктів завдяки відкриттю інформації про кінцевих вигодонабувачів та компонентою «Отримання дозволу на будівництво»+10 пунктів за рахунок усунення вимог до найму незалежного проектанта та інженера технагляду та запровадивши систему онлайн-сповіщень, а також зменшила вартість  дозволів на будівництво в межах Києва;

Крім того, на підвищення позиції в рейтингу вплинули позитивні зміни за такими компонентами:

«Підключення до електромереж»: спрощення підключення до електромереж та впорядкування технічних умов, а також впровадження географічної інформаційної системи. Україна також покращила надійність електропостачання, запровадивши механізм компенсації відключення;

«Міжнародна торгівля»: спрощення вимог до сертифікації окремих промислових товарів;

«Реєстрація майна»: підвищення прозорості системи управління земельними ресурсами та спрощення реєстрації майна;

«Доступ до кредитів»: покращення за рахунок покращення доступу до кредитної інформації через створення нового Національного реєстру кредитів у Національному банку України.

Нагадаємо: в рейтингу Doing Business-2019 Україна посідала 71-е місце,за рік до цього – 76-е.

Рейтинг Doing Business – це щорічний рейтинг інвестиційної привабливості 190 країн світу, який укладається Світовим банком. Звіт Doing Business складається за підсумками комплексного дослідження стану реформ в кожній країні за 10 ключовими індикаторами, які використовуються для аналізу економічних результатів та виявлення успішних реформ та оцінки їхньої ефективності. Індекс легкості ведення бізнесу Doing Business є важливим маркером для інвесторів при прийнятті рішення про інвестиції в ту чи іншу країну світу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті