Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
В Україну прибула делегація Венеціанської комісії для вивчення «мовного закону»

В Україну прибула делегація Венеціанської комісії для вивчення «мовного закону»

Вона має надати висновок щодо імплементації Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

В Україну прибула делегація Венеціанської комісії для вивчення 	«мовного закону»
Фото: МЗС України

Делегація Венеційської комісії розпочала вивчення українського закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Результатом візиту експертів Венеціанської комісії має стати підготовка нею висновку щодо імплементації Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Його Венеціанська комісія має ухвалити на своєму пленарному засіданні у грудні цього року.

«Україна повністю гарантує захист прав національних меншин і виходить з переконання, що закон про державну мову покликаний розширити можливості для національних меншин відігравати важливу роль в українському суспільстві», – сказано в повідомленні на офіційному сайті МЗС України в суботу.

Нагадаємо: 25 квітня Верховна Рада ухвалила в другому читанні і в цілому законопроект про мову. Поправки до документа парламентарії розглядали на пленарних засіданнях майже два місяці – з 28 лютого.

15 травня на той час президент України Петро Порошенко підписав мовний закон, відзначивши його виняткову збалансованість.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті