Соратник Порошенка отримав ізраїльську візу, що може дозволити йому уникнути розслідування

Соратник Порошенка отримав ізраїльську візу, що може дозволити йому уникнути розслідування

У липні Державне бюро розслідувань почало розслідування у справі Грановського

Соратник Порошенка отримав ізраїльську візу, що може дозволити йому уникнути розслідування
https://nv.ua/прес-служба Грановського

Соратник Порошенка, колишній нардеп Олександр Грановський отримав у серпні цього року в'їзну ізраїльську візу категорії Алія, яка дає йому право на громадянство, пише Kyiv Post, посилаючись на власні джерела. Самому Грановському в Україні загрожує розслідування.

Грановський не підтвердив і не спростував отримання ізраїльської імміграційної візи.

«Я не порушую українські закони», – сказав він в повідомленні.

Він також сказав, що не коментує питання громадянства після того, як кілька разів заперечував отримання громадянства інших країн.

Зусилля Грановського отримати ізраїльське громадянство робляться в той час, коли Порошенко і його союзники стикаються з розслідуваннями в Україні. Ще один союзник Порошенко, бізнесмен і колишній заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, був звинувачений і заарештований 17 жовтня.

У липні Державне бюро розслідувань почало розслідування у справі Грановського, повідомляють українські ЗМІ. Kyiv Post підтверджує це через свої джерела. Колишній депутат імовірно підозрюється в перевищенні повноважень.

Як стверджується, Грановський отримав візу в якості діючого члена українського парламенту, де у нього був імунітет від судового переслідування. За місяць до видачі візи Грановський програв на дострокових парламентських виборах, що відбулися 21 липня.

Ізраїль відомий своїм небажанням видавати своїх громадян, розшукуваних в інших країнах.

Грановський був відомий як «смотрящий» Порошенка, вирішуючи питання, пов'язані з судами і судовим переслідуванням, пише видання.

Він і його колега-депутат, найближчий діловий партнер Порошенко Ігор Кононенко, були присутні в адміністрації президента, коли Порошенко зустрічався з представниками СБУ або іншими високопосадовцями правоохоронних органів.

«У Генеральній прокуратурі був цілий відділ, який (неофіційно) називався відділом Кононенка-Грановського. Згідно з різними джерелами, близькими до БПП, Грановський був відповідальним за їх роботу», – сказала Дарина Каленюк, співзасновник і виконавчий директор Центру антикорупційних дій.

Грановський неодноразово заперечував вплив на суди і правоохоронні органи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло