Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Рябошапка просить ВР позбавити недоторканності одного з депутатів – Разумков

Рябошапка просить ВР позбавити недоторканності одного з депутатів – Разумков

У поданні генпрокурора до комітету ВР з питань регламенту йдеться про Ярослава Дубневича

Рябошапка просить ВР позбавити недоторканності одного з депутатів – Разумков
Генеральний прокурор Руслан Рябошапка
Фото: УНІАН

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка просить позбавити одного з депутатів депутатської д недоторканності. Про це під час засідання  погоджувальної раді керівництва парламенту з лідерами депутатських груп та фракцій заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков, передає кореспондент Mind.

«Наш …генеральний прокурор дійсно вніс подання на одного з народних депутатів і ми його розглянемо одразу після того як отримаємо відповідь від профільного комітету. Після цього – це не потребує якихось додаткових обговорень – ми внесемо це в зал Верховної Ради – про що попередимо генерального прокурора і будемо розглядати його в залі Верховної Ради України», – сказав Разумков.

Притому він не уточнив, про кого саме з народних депутатів йдеться в поданні генерального прокурора.

Водночас варто зазначити, що згідно з проектом  порядку денного, який оприлюднений на сайті комітету ВР з питань регламенту, першим пунктом порядку денного цього засідання передбачено розгляд депутатами питань внесених 17 жовтня 2019 року до Верховної Ради генеральним прокурором Русланом Рябошапкою, «Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Дубневича Ярослава Васильовича», «Про надання згоди на затримання народного депутата України Дубневича Ярослава Васильовича», «Про надання згоди на обрання  стосовно народного депутата України Дубневича Ярослава Васильовича запобіжного заходу у виді тримання під вартою (арешту)».

Нагадаємо, як раніше писав Mind, НАБУ у суді домоглося арешту двох ТЕЦ нардепів-братів Дубневичів через завдання збитків державі на суму понад 1,4 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті