Захворіло у світі
18,875,773
Померло у світі
708,941
Вилікувалось у світі
11,397,753
Захворіло в Україні
76,808
Померло в Україні
1,819
Вилікувалось в Україні
42,524
Туристи в Туреччині будуть сплачувати новий податок

Туристи в Туреччині будуть сплачувати новий податок

Це призведе до підвищення вартості проживання в готелях на 2%

Туристи в Туреччині будуть сплачувати новий податок
фото pixabay.com

У Туреччині з 1 квітня наступного року набуде чинності так званий «податок на проживання», вказано в повідомленні Асоціації туроператорів, на яке посилається RNS.

«У туристичній галузі Туреччини з'явиться новий податок, який охопить всі об'єкти розміщення. У 2020 році оплачувати цей податок готельний бізнес, здебільшого, буде сам. Але у 2021 році «податок на проживання» вже точно буде включений в контрактинг усіма готелями, що призведе до підвищення проживання для туристів, як мінімум, на заявлені 2%», – йдеться в повідомленні асоціації.

Туроператори розповіли, що до кінця 2020 року ставка податку складе 1% від сукупної вартості наданих гостю послуг, в 2021 році – 2%. Його платниками будуть об'єкти розміщення.

«При цьому, і це важливо, готелі буду платити такий податок як з ціни розміщення гостя, так і з інших послуг, які йому надаються, в тому числі харчування, послуг басейну і SPA, конференцій, розваг тощо», – відзначили в асоціації.

За даними Асоціації туроператорів, в 2020 році вартість бронювання турецьких готелів зросте в середньому на 5-15% незалежно від введення нового податку.

Раніше повідомлялося, що Туреччина з нового року вводить для туристів податок на безпеку, який складе близько 1,5 євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті