АРМА повідомило про зникнення документів пов'язаних з арештованим майном

АРМА повідомило про зникнення документів пов'язаних з арештованим майном

За вказаними фактами стартувало службове розслідування

АРМА повідомило про зникнення документів пов'язаних з арештованим майном
Фото: pixabay.com

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) підозрює внутрішню диверсію через зникнення масиву документів, які стосуються управління арештованим майном. Про це повідомляє прес-служба агентства.

Кілька десятків розпорядчих документів (наказів та інших документів) не знаходяться за місцем їх зберігання в АРМА.

За вказаними фактами 29 жовтня було розпочато дисциплінарні провадження із відстороненням від виконання службових обов’язків деяких працівників АРМА, стартувало службове розслідування.

За результатами дисциплінарних проваджень та службового розслідування у агентстві складуть відповідні висновки. У разі підтвердження втрати документів ці висновки будуть надані до правоохоронних органів для прийняття рішень в межах їхньої компетенції.

«Варто звернути увагу, що до 8 листопада цього року аудиторська компанія проводить зовнішній аудит діяльності АРМА. Також в листопаді цього року заплановане оцінювання результатів діяльності керівника АРМА в СКМУ. Уряд та парламент вживають заходів зі створення комісії із зовнішнього контролю АРМА. Зрештою, найближчим часом розпочнеться перевірка АРМА Рахунковою палатою. Ці обставини можуть свідчити про умисний характер дій певних осіб, приховування зазначених документів, з метою створення штучних перешкод діяльності АРМА та дискредитації останнього перед органами контролю та аудиту», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: в Україні вводиться новий механізм визначення стартових цін при продажу нерухомості, яке було заарештовано. У структурі АРМА створять відділ, який буде відповідати за маркетинг і просування конкурсів з відбору керуючих і продажу арештованого майна. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло