Захворіло у світі
19,947,467
Померло у світі
732,650
Вилікувалось у світі
12,150,055
Захворіло в Україні
81,957
Померло в Україні
1,922
Вилікувалось в Україні
44,359
Офіс президента користується послугами Хорошковського як консультанта – Богдан

Офіс президента користується послугами Хорошковського як консультанта – Богдан

За словами Богдана, причиною невдач Нефьодова на посаді керівника митниці є саботаж старої системи

Офіс президента користується послугами Хорошковського як консультанта – Богдан
Андрій Богдан
Фото: УНІАН

Офіс Президента користується послугами колишнього голови Служби безпеки України (СБУ) й ексвіце-прем’єр-міністра часів президентства Віктора Януковича Валерія Хорошковського в якості консультанта. Про це розповів керівник Офісу Президента Андрій Богдан у інтерв'ю Українській правді.

«Коли ми прийшли до питання митниці, контрабанди і доходів бюджету, ми зустрічалися з багатьма експертами, спеціалістами, митниками, економістами. І всі сказали, що коли Валерій Іванович був головою митниці, то доходи за 2 роки зросли в 4 рази. І всі – і його недруги, і друзі його, і різні політичні табори – рекомендували нам прислухатися. Тому що крім теоретиків в Україні є тільки один практик, який реально це реалізовував», – розповів Богдан.

Він підтвердив, що Хорошковський консультує ОПУ. Але реальним керівником митниці є Максим Нефьодов.

«Я в нього дуже сильно вірю, і це моє особисте, і надія, до якої я доклав максимум зусиль, щоб дати можливість йому працювати, щоб він реалізував ці свої ідеї. На жаль, у нього зараз не дуже вдається. Або, скажемо так, дуже не вдається», – сказав голова ОПУ.

За словами Богдана, причиною невдач Нефьодова на посаді керівница митниці є саботаж старої системи, тієї старої митниці, яка ще на сьогоднішній день керує, тому що та митниця, яку створює Нефьодов, ще не існує. 

«Вони тільки створюють юридичні особи і приймають перших керівників на роботу. Працює стара система. А стара система, розуміючи, що не буде в новій реальності, робить усе, щоб саботувати як діяльність Нефьодова, так і життя країни. Тому доходи від митниці впали дуже суттєво, і це велика проблема», – відмітив Богдан.

Також, він прокоментував можливість призначення Хорошковського на посаду голови митниці.

«З точки зору нашої ідеології, що ми не беремо тих людей, які мають бекграунд політичний, то ні, неможливо. З точки зору ефективності, на мій – винятково на мій погляд, це було би, напевне, правильне рішення», – підкреслив Богдан.

Окрім того, він підкреслив, що Хорошковський надає консультації виключно на безоплатній основі.

Нагадаємо: до цього керівник Офісу Президента Андрій Богдан розповів, що ніхто не розуміє що таке «формула Штайнмаєра» і що вона має бути прописана на відповідній зустрічі, і відповідні домовленості мають бути прописані в законі України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті