Захворіло у світі
6,065,624
Померло у світі
369,274
Вилікувалось у світі
2,566,642
Захворіло в Україні
23,627
Померло в Україні
708
Вилікувалось в Україні
9,538
ЄБРР дасть Україні ще 200 млн євро на відновлювальну енергетику

ЄБРР дасть Україні ще 200 млн євро на відновлювальну енергетику

ЄБРР має намір виділити нові кошти для фінансування приватних проектів відновлюваної енергетики в рамках діючої системи стимулюючих «зелених» тарифів

ЄБРР дасть Україні ще 200 млн євро на відновлювальну енергетику
Фото: pixabay.com

Рада директорів Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) вирішив надати Україні додаткове фінансування у розмірі 200 млн євро на розвиток поновлюваних джерел енергії. Про це повідомляє InVenture.

ЄБРР має намір виділити нові кошти для фінансування приватних проектів відновлюваної енергетики в рамках діючої системи стимулюючих «зелених» тарифів. 

Заплановане поповнення дозволить банку розвинути успіх USELF-III і зберегти динаміку при переході від існуючого механізму пільгових тарифів до системи підтримки, заснованої на конкурентних аукціонах.

ЄБРР в рамках програми USELF підтримує розвиток відновлюваної енергетики в Україні з 2009 року. Програма спрямована на надання державі допомоги в досягненні до 2020 року частки «зеленої» генерації в загальній структурі енергоспоживання країни на рівні 11% (включаючи 6% частку великих ГЕС).

Нагадаємо: у березні ЄБРР Європейський банк реконструкції та розвитку виділив Україні 25,9 млн євро на будівництво трьох сонячних електростанцій на Вінниччині.

Президент ЄБРР Сума Чакрабарті повідомив, що Україна в 2019 році може стати найбільшим партнером Європейського банку реконструкції та розвитку, його інвестиції в країну в жовтні перевищили 1 млрд євро. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті