Google повідомила про придбання виробника фітнес-трекерів Fitbit за $2,1 млрд

Google повідомила про придбання виробника фітнес-трекерів Fitbit за $2,1 млрд

Технокомпанія хоче підкрити ринок мобільних пристроїв

Google повідомила про придбання виробника фітнес-трекерів Fitbit за $2,1 млрд
фото www.flickr.com/photos/opengridscheduler/22069625892

Американська компанія Google 1 листопада оголосила про купівлю виробника фітнес-трекерів Fitbit. Сума угоди склала $2,1 млрд, повідомляється в блозі компанії.

Google заплатить $7,15 за кожну акцію Fitbit, на 19% більше порівняно з вартістю акцій Fitbit при закритті торгів напередодні. Крім того, акції Fitbit виросли на 40% з понеділка, коли ЗМІ повідомили, що Google розглядає можливість такої покупки.

«Fitbit стала справжнім піонером в галузі і створила привабливі продукти, – повідомляють в Google причину купівлі компанії. – Працюючи разом з командою експертів Fitbit і об'єднуючи найкращі технології, програмне забезпечення та обладнання, ми можемо стимулювати інновації в мобільні пристрої і створювати продукти, які принесуть ще більше користі».

З покупкою Fitbit Google намагається розширити присутність на перспективному ринку мобільних пристроїв (рос. –носимых устройств), на якому вже діють багато інших великих технокомпаній, у тому числі Apple і Samsung. Кілька років тому Google представила операційну систему для подібних гаджетів – Wear OS.

Раніше в цьому році корпорація за $40 млн придбала у виробника годинників Fossil технологію для розумних годинників разом з командою, яка її розробила.

Fitbit заснована в 2007 році, випускає фітнес-трекери, які відстежують кількість пройдених кроків, якість сну, частоту серцебиття та ін. Також компанія виробляє ваги з вбудованим модулем Wi-Fi. Останнім часом продажі Fitbit знижуються, перш за все через конкуренцію з боку дешевших китайських аналогів. В цьому році компанія представила бюджетну версію свого фітнес-трекера, який коштує $160 проти звичайних $200.

Нагадаємо, Сундар Пічаї пояснив, що означає досягнення Google квантової переваги.

Раніше Google попередила про нову вразливість для мільйонів смартфонів на Android.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті