Захворіло у світі
20,668,102
Померло у світі
750,429
Вилікувалось у світі
12,862,282
Захворіло в Україні
86,140
Померло в Україні
1,992
Вилікувалось в Україні
46,216
СОТ дозволила КНР щорічно вводити мита на товари із США на понад $3 млрд

СОТ дозволила КНР щорічно вводити мита на товари із США на понад $3 млрд

У Вашингтоні заявили, що «розчаровані» таким рішенням

СОТ дозволила КНР щорічно вводити мита на товари із США на понад $3 млрд
фото pixabay.com

Арбітражний суд Світової організації торгівлі (СОТ)постановив, що Китай повинен мати можливість запроваджувати «штрафні» мита на американський імпорт обсягом до $3,58 млрд на рік. Про це повідомляє DW.

Зазначається, що це перший випадок, коли СОТ дозволила Китаю запровадити спеціальні мита на американський імпорт. Це рішення ухвалене на тлі іншої торгової суперечки між двома країнами і запровадження взаємних додаткових мит.

У Вашингтоні заявили, що «розчаровані» у зв'язку з рішенням СОТ. На даний момент уряд проводить консультації із зацікавленими сторонами щодо наступних кроків. Зазначається, що це рішення «не вплине» на поточні торгові переговори між Китаєм та США.

Торговельна суперечка між Пекіном та Вашингтоном, якої стосується нинішнє рішення СОТ, триває з грудня 2013 року. Тоді Китай подав скаргу до СОТ. Пекін поскаржився на методи американського уряду, за допомогою яких Вашингтон перевіряв китайський експорт до країни на предмет демпінгу, тобто продажу товарів за цінами, нижчими від контрактних на міжнародних ринках. На застосовуваний США методу так званого zeroing успішно скаржилися і інші країни, зокрема й Євросоюз. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті