Гендиректора McDonald's звільнили через роман із співробітницею

Гендиректора McDonald's звільнили через роман із співробітницею

Посаду та ім'я співробітниці або співробітника в компанії не розкрили, але зазначили, що відносини були за взаємною згодою

Гендиректора McDonald's звільнили через роман із співробітницею
фото www.flickr.com/photos/jeepersmedia/14341220190

Компанія McDonald's оголосила про звільнення Стіва Істербрука з посади генерального директора через стосунки з підлеглою або підлеглим. Про це повідомляє Axios.

Компанія назвала причиною звільнення порушення корпоративних правил, які забороняють менеджерам заводити з підлеглими романтичні відносини. Посада та ім'я співробітниці або співробітника в компанії не розкрили, але зазначили, що відносини були за взаємною згодою.

Істербрук очолював McDonald's з 2015 року, а раніше керував мережею ресторанів у Великобританії За час його роботи ринкова вартість компанії практично подвоїлася. Однак, як зазначає видання, число відвідувачів в американських ресторанах мережі зменшилася у зв’язку із тим, що люди стали віддавати перевагу здоровій їжу, а компанія недостатньо швидко поліпшувала свій асортимент.

Місце Істербрука зайняв президент американського підрозділу McDonald's Кріс Кемпінські, який раніше відповідав за роботу приблизно 14 000 ресторанів мережі в США. Він прийшов в компанію в 2015 році.

Істербрук влаштувався в британський підрозділ McDonald's ще в 1990-х роках, в 2011 році пішов з компанії і в 2013 році повернувся. З березня 2015 року він обіймав посаду гендиректора. За 2018 рік Істербрук заробив $15,9 млн, а за 2017 рік – $21,8 млн, включаючи премію в розмірі $9,1 млн.

McDonald's була заснована в 1940 році в Каліфорнії двома братами Річардом і Морісом Макдональдами, які відкрили невеликий ресторан в містечку Сан Бернардіно. Створити глобальну мережу вдалося бізнесменові Рею Кроку, який став відкривати заклади за франчайзинговою моделлю, а потім викупив частку братів Макдональд.

Нагадаємо: в березні цього року компанія «МакДональдз» оголосила про призначення Юлії Бадрітдінової на посаду генерального директора «МакДональдз» в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло