Заступником міністра Мінекоенерго став екс-менеджер ЄБРР

Заступником міністра Мінекоенерго став екс-менеджер ЄБРР

З 2007 року Масліченко керував розвитком бізнесу ЄБРР у галузі відновлюваної енергетики в Україні

Заступником міністра Мінекоенерго став екс-менеджер ЄБРР
фото Facebook Sergiy Maslichenko

Заступником міністра енергодовкілля став Сергій Масліченко, повідомляє прес-служба міністерства.

«На засіданні 3 листопада Уряд схвалив низку кадрових рішень. Зокрема, призначив Масліченка Сергія Олександровича заступником Міністра енергетики та захисту довкілля», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що раніше Масліченко очолював департаменту енергоефективності та зміни клімату Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) з питань України, Польщі та Кавказу.

За інформацією LB.ua, Масліченко був одним з авторів програми ЄБРР з термомодернізації під назвою IQ Energy, а також програми фінансування альтернативної енергетики USELF (Ukraine Sustainable Energy Lending Facility). Він також є співзасновником Центру трансферу технологій та фінансів в сфері зміни клімату FINTECC (Finance and Technology Transfer Centre for Climate Change).

Сергій Масліченко в 1999-2002 роках працював консультантом з питань енергетики у Верховній Раді і Кабінеті міністрів України. У 2003 році він заснував і очолив громадську організацію «Український центр економічного і правового аналізу». Масліченко консультував уряд Великобританії з питань енергетичної стратегії Росії і Казахстану.

З 2007 року він керував розвитком бізнесу ЄБРР в галузі енергоефективності та відновлюваної енергетики в Україні, Польщі, Вірменії та Азербайджані. У сферу його діяльності, зокрема входила підготовка і фінансування проектів з підвищення енергоефективності в промисловості та АПК, фінансування підвищення енергоефективності громадських будівель.

Раніше до Мінекоенерго призначили Віталія Шубіна – першим заступником, Костянтина Чижика – заступником з питань євроінтеграції, а також Ірину Ставчук, Олексія Рябчина, Романа Абрамовського, Михайла Томахіна, Станіслава Ковалевського.

Як відомо, уряд вирішив приєднати Міненерговугілля до Мінприроди та створив Міністерство енергетики та захисту довкілля.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло