Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Державну програму «Теплі кредити» можуть продовжити після 2020 року – Бабак

Державну програму «Теплі кредити» можуть продовжити після 2020 року – Бабак

За її словами, ОСББ повинні мати тільки один інструмент державної підтримки енергоефективності

Державну програму 	«Теплі кредити» можуть продовжити після 2020 року – Бабак
Альона Бабак
Фото: УНІАН

Державну програму «Теплі кредити» можуть продовжити після 2020 року в разі, якщо законодавчо не буде розширено коло осіб, яким Фонд енергоефективності надає підтримку. Про це повідомляє Економічна правда.

«Якщо ми не встигнемо внести зміни в закон про Фонд енергоефективності, то нам просто доведеться залишити програму» Теплі кредити «, але не для ОСББ, а виключно для тих, хто не охоплений програмою Фонду», – заявила міністерка розвитку громад і територій Альона Бабак.

Міністерка вважає, що потрібно шукати можливості для розширення спектра цільових груп Фонду енергоефективності на власників приватних будинків.

«Я думаю, це ключова річ, яку ми повинні доповнити в програмі Фонду, так як практично половина населення України проживає в приватній забудові», – стверджує Бабак.

За її словами, ОСББ повинні мати тільки один інструмент державної підтримки енергоефективності. І таким повинен бути програма Фонду «Енергодім», а не «Теплі кредити».

«Тримати дві державні програми з аналогічним фокусом не доцільно» – зазначає міністерка.

Нагадаємо: Держенергоефективності відшкодувало понад 100 млн грн у серпні цього року домогосподарствам та ОСББ, які скористалися «теплими кредитами» у 2019 році.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті