ФГВФО виставить на торги у грудні одним пулом активи «Дельта Банку», «ВТБ Банку» та «Фідобанку»

ФГВФО виставить на торги у грудні одним пулом активи «Дельта Банку», «ВТБ Банку» та «Фідобанку»

Стартова ціна пулу – 645 млн грн

ФГВФО виставить на торги у грудні одним пулом активи «Дельта Банку», «ВТБ Банку» та «Фідобанку»
Фото: pixabay.com

Аукціон з продажу пулу активів «Дельта Банку», «ВТБ Банку» та «Фідобанку» відбудеться 10 грудня у системі ProZorro.Продажі. Про це повідомляє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону, зі зниженням стартової ціни.

До складу пулу увійшли права вимоги за 89 кредитами юридичних осіб, а також 50 кредитами фізосіб. Стартова ціна пулу – 645 млн грн.

Значна частина кредитів не забезпечені заставою. Проте декілька з них мають у заставі комерційну нерухомість, зокрема в Одеській та Полтавській областях. У забезпеченні за іншими: ї цінні папери,  товари в обороті, фінансова порука, майнові права, обладнання.

Також 4 грудня пройде аукціон з продажу пулу активів банків «Надра», «Фінанси та кредит» і «Дельта Банку» за початковою ціною 351,22 млн грн. Торги з продажу мегапулу пройдуть на майданчику DebtX за голландською моделлю аукціону. 

До складу мегапулу входять права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, укладені з суб’єктами господарювання та фізичними особами, а також дебіторська заборгованість.

Ці активи раніше уже виставлялися на продаж у складі 1-1,5-мільярдних пулів, але не були викуплені. Також кожен актив попередньо до десятка разів виставлявся на індивідуальні торги. Прострочка за всіма кредитами становить в середньому понад 3 роки. Чимало цих активів не мають застави. 

Нагадаємо: Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на відкриті торги комплекс будівель, які перебувають на балансі АТ «Імексбанк».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло