Захворіло у світі
18,812,355
Померло у світі
707,704
Вилікувалось у світі
11,360,595
Захворіло в Україні
76,808
Померло в Україні
1,819
Вилікувалось в Україні
42,524
Головна військова прокуратура виявила масштабну корупційну схему в Міноборони

Головна військова прокуратура виявила масштабну корупційну схему в Міноборони

Працівники міністерства своїми діями завдали державі збитків на 173 млн грн

Головна військова прокуратура виявила масштабну корупційну схему в Міноборони
фото www.mil.gov.ua/

Головною військовою прокуратурою виявлено факти, які свідчать про завдання Міністерством оборони України 173 млн грн збитків. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Головною військовою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2. ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

«За версією слідства, працівники Міністерства оборони України у 2017 році при закупівлі засобів зв’язку іноземного виробництва для потреб оборони у контракті не передбачили обов’язкової умови щодо одержання Україною відповідних компенсацій (офсетного договору) на загальну суму понад 173 млн грн», – повідомляє прес-служба.

Вказані дії є порушенням вимог Закону України «Про державне оборонне замовлення» та Порядку укладання компенсаційних (офсетних) договорів і видів компенсацій, що можуть надаватися за цими договорами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України. При зазначених обставинах службові особи Міноборони діяли всупереч інтересам держави та ймовірно з метою одержання неправомірної вигоди одним із спецекспортерів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті