В Україні тестували дрон-камікадзе «Пілум»

В Україні тестували дрон-камікадзе «Пілум»

Пристрій може наводитися на ціль по відомих координатах

В Україні тестували дрон-камікадзе «Пілум»
фото Shutterstock

В Україні провели випробування ударного дрона-камікадзе «Пілум», розробленого компанією A.Drones.

Відео перших випробувань компанія виклала на своєму каналі в Youtube.

Дрон може бути сконструйований в двох варіантах – з двигуном (здатний нести бойовий снаряд масою в 2 кг), або у варіанті плануючої бомби (5 кг).

«Пілум – телекерований літак-снаряд (дрон-камікадзе) з масою бойової частини 2 кг у варіанті з силовою установкою, і 5 кг у варіанті плануючої бомби. Може управлятися оператором, або наводитися на ціль по відомих координатах. Особливістю апарату є модульна компоновка, яка дозволяє з мінімальними конструктивними змінами використовувати апарат у варіантах наземного (з контейнеру) і повітряного старту (з дрона-носія). В якості носія передбачається використовувати дрон «Велика Химера», – зазначається на сайті проекту.

«Пілум» працює в одному мережевому середовищі за одними і тими ж стандартами і протоколами з іншими дронами, що дає можливість використовувати літак-носій в якості ретранслятора сигналів для наведення літака-снаряда на значній відстані від наземної станції.

Нагадаємо, Volocopter продемонструвала свій новий гігантський дрон, здатний переносити до 200 кг.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло