Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Парламент увів до складу ради НБУ Шапрана

Парламент увів до складу ради НБУ Шапрана

У раді НБУ він змінив міністра економіки Тимофія Мілованова

Парламент увів до складу ради НБУ Шапрана
Фото: УНІАН

Парламент змінив склад ради Національного банку, ухваливши постанову №2400 та увівши до складу ради Національного банку Віталія Шапрана. За таке рішення проголосували 286 народних депутатів, проти – 15, утримались – 92, не голосували – 24, передає кореспондент Mind

«Відповідно до пункту 19 частини першої статті 85 Конституції України та статті 10 Закону України «Про Національний банк України» Верховна Рада України постановляє призначити членом ради Національного банку України Шапрана Віталія Сергійовича строком до 7 липня 2021 року», – йдеться в постанові.

Ухвалена постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Як зазначив голова Верховної Ради Дмитро Разумков, парламент ухвалив дане рішення «у зв’язку з переходом Тимофія Мілованова на роботу до Кабінету Міністрів України та звільненням його з посади члена ради Національного банку України».

За інформацією ЗМІ, Віталій Шапран працює старшим експертом ради НБУ і членом виконкому «Українського товариства фінансових аналітиків» (УТФА).

Закінчив Київський національний економічний університет за фахом «фінанси і банківська справа».

Працював у відділі кредитів і ресурсів регіональної мережі АППБ «Аваль», з січня 2007 року працював заступником директора, головним фінансовим аналітиком рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг». З жовтня 2010 очолював рейтинговий комітет Української асоціації із захисту інвесторів кредиторів і страхувальників (УПАЗІКС), у липні 2014 року входив до складу громадської ради при НКЦПФР, де очолив комітет із відкритості фондового ринку.

На початку 2015 року Шапран увійшов до складу однієї з робочих груп експертної ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті