Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Facebook представив нову платіжну систему Facebook Pay

Facebook представив нову платіжну систему Facebook Pay

Користувач зможе здійснювати платежі всередині додатків і сервісів Facebook, таких як Messenger та Instagram

Facebook представив нову платіжну систему Facebook Pay
фото pixabay.com

Керівництво соцмережі Facebook представило єдину платіжну систему для своїх сервісів, яка отримала назву Facebook Pay. «Сьогодні ми представляємо Facebook Pay, який надасть людям зручний, безпечний і послідовний спосіб оплати через Facebook, Messenger, Instagram і WhatsApp», – йдеться в повідомленні Facebook.

Компанія нагадала, що додатки Facebook вже використовуються по всьому світу, щоб робити покупки, пожертвування і відправляти один одному гроші. Facebook Pay покликаний спростити ці транзакції, бужучи при цьому, за заявою розробників, цілком безпечним – у Facebook Pay дані банківських карт і номери рахунків будуть зберігатися в зашифрованому вигляді, а система буде проводити моніторинг несанкціонованих дій і можливих спроб шахрайства. При проведенні платежів користувачі зможуть додавати свої пін-коди або використовувати біометричні датчики своїх смартфонів.

Як передає Forbes, уже на цьому тижні нова платіжна система буде запущена в США – спочатку тільки в Facebook і Messenger. Надалі система стане доступною в інших країнах і для інших додатків.

Нова платформа дозволить користувачам Facebook, Instagram, WhatsApp і Messenger оплачувати товари і послуги, а підприємцям – отримувати за них гроші. Систему Facebook Pay можна буде налаштувати окремо для кожного з додатків. Користувач зможе здійснювати платежі і перекази всередині додатків і сервісів Facebook. Йому буде доступний перегляд історії платежів.

Нова платіжна система буде підтримувати PayPal і більшість кредитних і дебетових карт. Платежі будуть оброблятися в партнерстві з PayPal і Stripe.

Компанія відзначила, що Facebook Pay не пов'язаний з гаманцем Calibra і криптовалютою Libra. І запевнила в повній безпеці платежів.

Компанія підкреслила, що Facebook не отримує і не зберігає біометричну інформацію з пристрою користувача.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті