Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Компанія Вавриша попри порушення отримала дозвіл на забудову Печерського схилу – Bihus.info

Компанія Вавриша попри порушення отримала дозвіл на забудову Печерського схилу – Bihus.info

Ділянка призначена для будинків максимум на 8 поверхів, а запланований будинок має дві секції: перша на 16, друга - 24 поверхи

Компанія Вавриша попри порушення отримала дозвіл на забудову Печерського схилу – Bihus.info
Андрій Вавриш
Фото: Facebook/Андрій Вавриш

Компанія з орбіти девелопера Андрія Вавриша попри порушення та відсутність ключових документів отримала дозвіл будувати висотки на вулиці Вільшанській в Києві. Про це повідомляє Bihus.info.

Мова йде про зсувонебезпечний схил, де раніше будувати збиралися компанії Анатолія Войцеховського та «Укрбуд». Але через суд, рішення Київради та протести місцевих жителів – звести житловий комплекс на цій ділянці ніхто з них не зміг.

Ділянка площею в 2,3 га розташована на Вільшанській, 2-6. У серпні компанія «МК 8» взяла її в суборенду, а вже на початку вересня Державна архітектурно-будівельній інспекція (ДАБІ) видала їй дозвіл для початку будівництва першої черги житлового комплексу з офісами, торговими, спортивно-оздоровчими комплексами та паркінгом.

За словами експерта Георгія Могильного, серед поданих до ДАБІ матеріалів, відсутні ключові – основний проект будівництва, який пояснив би що, де і як будуватимуть. В частині документів збільшена реальна площа орендованої ділянки вдесятеро – з 2,3 га до 23 га. Також порушено Генеральний план, де ця ділянка значиться зоною середньої забудови, тобто призначена для будинків максимум на 8 поверхів.

Натомість у першій черзі будівництва запланований будинок на дві секції: перша на 16, друга – 24 поверхи.

Нинішній керівник компанії «МК 8» Сергій Софієв – працівник Андрія Вавриша. Керівник компанії, яка значиться засновником «МК 8», Дмитро Овсій – юрист і партнер Вавриша. Сам Вавриш підтвердив, що забудова Вільшанської – його проєкт.

Нагадаємо: Андрій Вавриш збирається отримати контрольний пакет акцій SAGA Development до кінця цього року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті