Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Це не всім до вподоби, але сім-картки потрібно продавати за паспортом – Баканов

Це не всім до вподоби, але сім-картки потрібно продавати за паспортом – Баканов

Це,зокрема, допоможе у боротьбі із замінуваннямии об’єктів – «вийти» на мінера буде набагато простіше

Це не всім до вподоби, але сім-картки потрібно продавати за паспортом – Баканов
Голова СБУ Іван Баканов
Фото УНІАН\ Іван Баканов

Глава СБУ Іван Баканов переконаний, що сім-картки потрібно продавати за паспортом. Про це він сказав в інтерв’ю виданню Главком.

«Це не всім до вподоби, але сім-картки потрібно продавати за паспортом. Я, з одного боку, розумію, скільки ресурсу витрачається на реагування на такі повідомлення (про замінування – ред.). З іншого боку, я навіть не хочу уявляти ситуацію, коли правоохоронні органи перестануть реагувати на них. Бо ж якщо хоч одне з них виявиться правдивим, то наслідки будуть непоправні», – сказав він.

За його словами, «більшість таких повідомлень справді надходить з окупованих територій, але не всі: трапляється, що і з підконтрольній Україні території».

«Потрібні зміни до законодавства, які не всім будуть до вподоби: продавати сім-картки за паспортом. Якщо картка буде продана за паспортом, «вийти» на «мінера» буде простіше. Однак і це не вирішить проблему повністю, бо часто повідомлення про мінування надсилають електронною поштою», додає глава СБУ.

Нагадаємо: 29 серпня Парламент звільнив Василя Грицака з посади голови Служби безпеки,на його місце було призначено Івана Баканова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті