Tesla стала третім найбільшим автовиробником на світовому ринку, попереду лише Toyota і VW

Tesla стала третім найбільшим автовиробником на світовому ринку, попереду лише Toyota і VW

Виробник електрокарів змін обійти навіть таких гігантів, як BMW, GM та Daimler

Цей матеріал також доступний російською
Tesla стала третім найбільшим автовиробником на світовому ринку, попереду лише Toyota і  VW
фото www.flickr.com/photos/scobleizer/2276156679

Американський автовиробник Tesla, після того як оголосив про будівництво свого заводу у ФРН, піднявся у рейтингу найдорожчих автовиробників світу на третє місце, обійшовши гігантів автопрому BMW, GM та Daimler. Про це пише ITHome.

На тлі появи новини про будівництво Giga 4 в Європі акції автокомпанії стрімко виросли, що і дозволило Tesla вийти на третю сходинку рейтингу після Toyota та Volkswagen.

Tesla стала третім найбільшим автовиробником на світовому ринку, попереду лише Toyota і  VW

Видання наголошує, що важко порівнювати Tesla з іншими автовиробниками з огляду на ринкову вартість, оскільки окрім автомобільного сектору,компанія також має і енергетичний. Тим не менш, більшу частину доходів компанія отримує від свого авто бізнесу, що з точки зору ринкової капіталізації дозволяє класифікувати Tesla як «виробника автомобілів».

Tesla досягла успіху на декількох європейських ринках, але її спіткала невдача в Німеччині. В ФРН люди надають перевагу місцевим виробникам і автівкам. Тим не менш,німецьким автовиробникам і самим не вдалось продати багато електричних транспортних засобів.

Автомобілі Tesla домінують в декількох висококласних сегментах США, в той час як на інших ринках домінують німецькі виробники. Тепер Tesla поставила за мету досягнути такого ж результату і в Європі.

Нагадаємо: днями Tesla анонсувала будівництво свого заводу неподалік Берліну. Виробник електромобілів також створить центр проектування і дизайну поруч з новим аеропортом Берліна. За даними міністра економіки Німеччини, завод створить від 6000 до 7000 робочих місць, безпосередньо залучених у виробництво.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію