СЕТАМ на торгах продав Херсонський нафтоперевалочний комплекс за 200 млн грн

СЕТАМ на торгах продав Херсонський нафтоперевалочний комплекс за 200 млн грн

На аукціон зареєструвалося і сплатило гарантійний внесок (понад 8 млн грн) 5 учасників, які активно торгувались між собою

СЕТАМ на торгах продав Херсонський нафтоперевалочний комплекс за 200 млн грн
Фото: OpenMarket

Державне підприємство СЕТАМ (Агентства з розшуку та менеджменту активів) на електронному майданчику OpenMarket продало арештований Державною виконавчою службою Міністерства юстиції Херсонський нафтоперевалочний комплекс за 200 млн грн. Про це пише пресслужба СЕТАМ.

«Це вже другі торги по цьому лоту. На перших, охочих купити актив не знайшлося, а на других ціна зросла майже до торгів без уцінки...Як ми і очікували лот зацікавив великих гравців на ринку. Завдяки конкурентним торгам заробили додатково майже 39 млн грн», – повідомив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

На аукціон було виставлено майновий комплекс загальною площею 5471.5 кв.м., за адресами: Херсонська обл., м. Херсон, вул. Чайковського, 236; Херсонська обл., м. Херсон, вул. Нафтогавань, б/н (вул.Веселкова; вул. Сонячна; вул.Квіткова; вул.Радісна; вул. Лиманна).

На аукціон зареєструвалося і сплатило гарантійний внесок (понад 8 млн грн) 5 учасників, які активно торгувались між собою.

Нагадаємо: «СЕТАМ» у вересні виставив арештований Державною виконавчою службою Міністерства юстиції Херсонський нафтоперевалочний комплекс за 201,4 млн грн. Група компаній ТАС бізнесмена Сергія Тігіпка подала заявку на участь в аукціоні з продажу Херсонського нафтоперевалочного комплексу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті