Захворіло у світі
11,124,651
Померло у світі
526,003
Вилікувалось у світі
5,905,310
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
Гончарук обіцяє іноземним інвесторам захист та підтримку у разі проблем із держорганами

Гончарук обіцяє іноземним інвесторам захист та підтримку у разі проблем із держорганами

У Кабміні вже створили спеціальний орган для вирішення проблем великих інвесторів

Гончарук обіцяє іноземним інвесторам захист та підтримку у разі проблем із держорганами
Прем'єр-міністр Олексій Гончарук
Фото УНІАН

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук закликав іноземних інвесторів звертатися до Комісії з питань захисту прав бізнесу при Кабінеті міністрів у разі виникнення проблем із державними органами. Таку пропозицію прем’єр озвучив на відкритті Українсько-чеського бізнес-форуму у вівторок, 19 листопада, повідомляє пресслужба Торгово-промислової палати України. 

Прем’єр наголосив, що сприятливий бізнес-клімат неможливий без забезпечення рівних умов для всіх учасників ринку, тож на базі Офісу Кабміну було створено спеціальний орган для роботи з великими іноземними інвесторами.

«У нас триває тотальне оновлення команди. На ключові позиції в державні органи приходять професійні, порядні, чесні люди, з метою принципово змінити систему, для того щоб вона стала більш дружньою для бізнесу. Ми щодня працюємо над тим, щоб права нашого і іноземного бізнесу були захищені» – зазначив Гончарук.

Присутній на відкритті форуму прем’єр-міністр Чеської Республіки Андрей Бабіш заявив, що  Чехія вже готова взятися за низку нових проєктів в Україні та зацікавлена у створенні спеціальної комісії, яка б опікувалася розвитком українсько-чеських відносин.

Одразу кілька чеських та українських компаній у присутності обох прем'єрів уклали угоди та меморандуми про співпрацю, а сам форум показав взаємний інтерес бізнесу обох держав до співпраці у таких напрямках:  харчова промисловість, машинобудування, ІТ, креативні послуги та туризм, зазначають у ТПП.

Нагадаємо, 16 жовтня в Кабміні почала працювати спеціальна комісія з питань захисту бізнесу на чолі з прем’єром Олексієм Гончаруком.

Як раніше повідомляв Mind, у 2020 році Україна очікує отримати $5-6 млрд інвестицій від іноземних інвесторів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті