Захворіло у світі
1,203,923 особи
Померло у світі
64,795 осіб
Вилікувалось у світі
247,273 особи
Захворіло в Україні
1251 особа
Померло в Україні
32 особи
Вилікувалось в Україні
25 осіб
Укрексімбанк оголосив про конкурс на посаду голови правління

Укрексімбанк оголосив про конкурс на посаду голови правління

Нещодавно голову правління банку Олександра Гриценка затримали співробітники СБУ

Цей матеріал також доступний російською
Укрексімбанк оголосив про конкурс на посаду голови правління
Фото: Facebook/Укрексімбанк

Наглядова рада Укрексімбанку прийняла рішенння від 15 листопада 2019 року, яким оголошується конкурсний відбір на посаду голови правління Укрексімбанку. Про це повідомляє Міністерство фінансів.

Згідно з повідомленням, метою діяльності банку є створення сприятливих умов для розвитку економіки та підтримки вітчизняного товаровиробника, обслуговування експортно-імпортних операцій, кредитно-фінансова підтримка процесів структурної перебудови та зміцнення та реалізація виробничого і торгового потенціалу галузей економіки та підприємств, що є експортоорієнтованими або проводять діяльність, пов'язану з виробництвом імпортозамінної продукції, а також отримання прибутку в інтересах Банку та його акціонерів.

Нагадаємо: 16 листопада співробітники СБУ за дорученням Генеральної прокуратури України затримали голову правління Укрексімбанку Олександра Гриценка. У прес-службі СБУ повідомили, що він підозрюється у сприянні легалізації доходів, отриманих незаконним шляхом чиновниками часів Віктора Януковича.

Пізніше в Укрексімбанку прокоментували інформацію щодо затримання голови правління фінансової установи Олександра Гриценка та розповіли про подальшу роботу банку.

Згодом, 18 листопада Печерський районний суд Києва звільнив з-під варти голову правління АТ «Укрексімбанк» Олександра Гриценка і обрав для нього запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 2,99 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію