РФ відпрацьовує кібератаки в Україні, а потім може спрямувати їх на країни НАТО та ЄС – РНБО

РФ відпрацьовує кібератаки в Україні, а потім може спрямувати їх на країни НАТО та ЄС – РНБО

Україна і НАТО обговорили практичні аспекти двостороннього співробітництва

РФ відпрацьовує кібератаки в Україні, а потім може спрямувати їх на країни НАТО та ЄС – РНБО
Олексій Данілов, Александер Вінніков
фото www.rnbo.gov.ua/

Україна і НАТО мають активізувати співпрацю у сфері кібербезпеки. На цьому наголосив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час зустрічі з делегацією Представництва НАТО в Україні на чолі з Головою Представництва Александером Вінніковим, передає пресслужба РНБО.

Данілов наголосив, що кіберзахист є пріоритетним питанням для РНБО України. За його словами, кіберзагрози з боку Російської Федерації є вкрай небезпечними як для України, так і для країн-членів Альянсу та Європи у цілому.

 «В Україні Росія відпрацьовує кібератаки, які у майбутньому можуть бути спрямовані проти країн-членів НАТО, Європейського Союзу», – наголосив Секретар РНБО України.

Він зазначив, що нинішні виклики у безпековій сфері потребують нестандартних підходів до їх вирішення, і висловив думку, що досвід, який Україна отримує у боротьбі з російською гібридною агресією, є корисним для країн-членів НАТО.

Також, як зазначається, сторони детально обговорили практичні аспекти двостороннього співробітництва, зокрема, матеріальну, технічну та консультативно-дорадчу допомогу, що надається Україні в рамках трастових фондів НАТО. Секретар РНБО України запевнив шолову Представництва НАТО в готовності до інтенсифікації і підсилення такої співпраці з боку РНБО України.

У свою чергу, Вінніков наголосив, що альянс підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, і продовжуватиме «спільну роботу на благо її євроатлантичної інтеграції». За його словами, НАТО і надалі надаватиме допомогу нашій державі як у рамках Комплексного пакету допомоги НАТО Україні, так і у питаннях підтримки законодавчого забезпечення реформування сектору безпеки і оборони.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті