Захворіло у світі
1,434,426
Померло у світі
82,220
Вилікувалось у світі
301,768
Захворіло в Україні
1668
Померло в Україні
52
Вилікувалось в Україні
35
Британська Cadogan Petroleum призупиняє видобуток на Блажівському родовищі

Британська Cadogan Petroleum призупиняє видобуток на Блажівському родовищі

Компанія очікує найближчим часом отримати нову 20-річну ліцензію

Британська Cadogan Petroleum призупиняє видобуток на Блажівському родовищі
фото www.flickr.com

Британська Cadogan Petroleum очікує, що виробництво на Блажівському родовищі в Україні скоро відновиться, після того, як видачу 20-річної ліцензії на видобування було відкладено. Про це пише Oil Capital.

Після закінчення терміну дії ліцензії у вівторок, 19 листопада, нафтогазова компанія заявила, що центральний ліцензуючий орган країни, Державна геологічна служба, ще не затвердила ліцензію через «тимчасові внутрішні процедурні причини»,і що Cadogan Petroleum готова призупинити виробництво до отримання нового дозволу.

«Очікується, що призупинення не триватиме довго,і компанія готова відновити виробництво, як тільки ліцензія буде видана», – йдеться в повідомленні компанії .

Зазначається, що Cadogan Petroleum подала 20-річну ліцензію на добування в Державну геологічну службу за п’ять місяців до звершення терміну дії нинішньої ліцензії 19 листопада.

Зазвичай компанія експлуатує три свердловини на Блажівському родовищі, на яких видобувається загалом 225 барелів на добу.

Нагадаємо: напередодні Cadogan Petroleum досягла домовленості з «Укрінвест Груп» про продаж своєї дочірньої компанії ТОВ «Астроінвест-Україна» за $1,2 млн. Таким чином, разом з оголошеним на початку жовтня продажем «Укрінвест Груп» іншої української «дочки» ПК «Газвидобування» за $2,8 млн, загальна сума виручки від угод досягла $4 млн.

Продаж компаній є частиною плану Cadogan зі створення основи для зростання в Україні за допомогою розумного використання своїх грошових коштів і монетизації активів.

«Астроінвест-Україна» займається постачанням газу в Україну з 2006 року з моменту входження в групу Cadogan. У 2014-2016 роках компанія також здійснювала імпорт газу в Україну з ЄС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію