ЄБРР став власником 30% FFHL Group, якій належить низка українських страховиків

ЄБРР став власником 30% FFHL Group, якій належить низка українських страховиків

FFHL Group Ltd належать страхова компанія «Універсальна», «АРКС» і «АРКС Лайф»

ЄБРР став власником 30% FFHL Group, якій належить низка українських страховиків
Фото: pixabay.com

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) в листопаді 2019 року став власником 30% ТОВ «Еф.-Еф.-Ейч. Юкрейн Холдінгс» (FFHL Group Ltd). Про це повідомляє прес-служба ЄБРР.

FFHL Group Ltd належать страхова компанія «Універсальна», «АРКС» і «АРКС Лайф». 70% «ХФФ Україна» контролює Fairfax Financial Holdings Limited.

«Ця операція буде сприяти консолідації власності на сильно фрагментированном страховому ринку України, підтримці ринкової конкуренції і зростання, дозволить операційним компаніям отримати вигоду від володіння стратегічним страховим інвестором і підтримає розвиток небанківського фінансового сектора в Україні», – йдеться в документі.

З 2011 року ЄБРР є міноритарним акціонером СК «Універсальна».

«ХФФ Україна» є холдинговою компанією трьох дочірніх страхових компаній – «АРКС» (страховик з валовою підписаної страховою премією в розмірі 1,891 млрд грн), «АРКС Лайф» (93 млн грн) і СК «Універсальна» (826 млн грн).

Загальний обсяг валових підписаних страхових премій, зібраних трьома компаніями в 2018 році, склав 2,811 млрд грн ($ 114 млн).

Нагадаємо: канадський фінансовий холдинг Fairfax Financial Holdings Limited у жовтні цього року збільшив свою частку у статутному капіталі страхової компанії «Універсальна» до 69,76%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті