Влада США дозволила Microsoft співпрацювати з китайською Huawei

Влада США дозволила Microsoft співпрацювати з китайською Huawei

Далеко не всі американські компанії отримали дозвіл

Влада США дозволила Microsoft співпрацювати з китайською Huawei
фото DR

Американський уряд дозволив Microsoft постачати своє програмне забезпечення для Huawei, передає Reuters.

Міністерство торгівлі США видало Microsoft ліцензію, завдяки якій софт компанії може використовуватися в продуктах Huawei.

Huawei використовує в своїх ноутбуках операційну систему Windows від Microsoft. Крім того, програми американської компанії застосовуються в серверах і рішеннях для зберігання даних, в тому числі в сервісі Huawei Cloud.

Крім Microsoft, заявки на ліцензію подавали ще 300 компаній, проте схвалені були не всі. Які ще компанії, крім Microsoft, отримали дозвіл уряду США на ведення бізнесу Huawei, поки що невідомо.

«Міністерство видає ці ліцензії, щоб дозволити обмежену діяльність, яка не становить значного ризику для інтересів національної безпеки або зовнішньої політики Сполучених Штатів», – йдеться в заяві відомства.

Кілька днів тому влада США знову продовжила ліцензію Huawei на роботу з американськими компаніями на 90 днів. Китайська компанія зможе до 16 лютого 2020 роки працювати з американськими компаніями за тимчасовою ліцензією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло