В Україні дозволили фотографуватися на паспорт в головному уборі

В Україні дозволили фотографуватися на паспорт в головному уборі

Але тільки якщо дана особа носить його в повсякденному житті

В Україні дозволили фотографуватися на паспорт в головному уборі
dmsu.gov.ua

Відтепер громадяни України отримали право фотографуватися на паспорт у головному уборі, якщо його носіння обумовлено релігійними поглядами або медичними показаннями, йдеться в офіційній заяві міграційної служби країни.

«Відтепер фотографування у головному уборі допускається, але лише в тому випадку, коли особа носить його у повсякденному житті з огляду на релігійні переконання. Крім того, фотографування у головних уборах, штучних предметах та матеріалах допускається згідно з медичними показаннями, підтвердженими медичним висновком відповідного закладу охорони здоров’я», – вказано в повідомленні.

Окремо підкреслюється, що головні убори не повинні змінювати форми окремих частин обличчя (лоб, вилиці, щоки, підборіддя, очі), закривати обличчя і підборіддя, проходити по контуру лінії росту волосся, закривати вуха і шию.

Раніше, відповідно до державного стандарту, фотографування віруючих здійснювалося виключно без головних уборів.

Формулювання наказу обговорювалися в ході зустрічі з Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій. Представники різних релігійних конфесій підтримали позицію МВС і ДМС і погодили затверджені вимоги до фотографій, додали у відомстві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію