Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Бренд Loewe вибачився за одяг, що нагадує уніформу в'язнів концтабору

Бренд Loewe вибачився за одяг, що нагадує уніформу в'язнів концтабору

Після критики люксовий бренд видалив речі з сайту

Бренд Loewe вибачився за одяг, що нагадує уніформу в'язнів концтабору
Фото: Loewe

Іспанський дім моди Loewe зазнав жорсткої критики за випуск одягу, що візуально нагадує уніформу в'язнів концентраційних таборів під час Другої світової війни. Компанія принесла вибачення і видалила колекцію зі свого сайту, повідомляє CNN.

Сорочка і штани в чорно-білу вертикальну смужку були частиною невеликої колекції William De Morgan, яка була присвячена британському художнику-керамісту XIX століття Вільяму де Моргану. У продажу вони з'явилися 14 листопада. Після появи колекції бренд почали критикувати за асоціації з Голокостом.

«Наше увагу звернули на те, що один з представлених образів може бути невірно витлумачений, асоціюючись з один із найбільш прикрих моментів в історії людства, – йдеться в заяві Loewe. – Це не було нашим наміром, ми приносимо вибачення всім, кому здалося, що ми нечутливі до священних спогадів». Компанія видалила фотографії одягу і пропозиція про її продаж з сайту.

Спочатку на сайті компанії смугаста сорочка вартістю $950 була описана як «квадратна куртка в стилі спецодягу з кишенями, виготовлена з міцної полотняної бавовни». Весь ансамбль колекції коштував $1840.

Нагадаємо, в 2014 році в подібній ситуації опинилася мережа магазинів Zara. Вона відкликала з продажу дитячі піжами з жовтою шестикутною зіркою на грудях, яка декому здалася схожою на форму в'язнів концтаборів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті