Гарвард і Єль не змогли провести матч через протест студентів проти нафтових компаній

Гарвард і Єль не змогли провести матч через протест студентів проти нафтових компаній

Студенти вимагають припинити приймати пожертвання від компаній, що забруднюють довкілля

Гарвард і Єль не змогли провести матч через протест студентів проти нафтових компаній
Twitter @stevebene7

Футбольний матч між університетами Гарвард і Єль в суботу був відкладений після того, як понад сто студентів заповнили футбольне поле, протестуючи проти того, щоб керівництво університетів приймало пожертвування від компаній, що працюють на викопному паливі, пише CNN.

«Єль і Гарвард є співучасниками кліматичної несправедливості», – написано на плакаті, який тримають студенти. Через студентський протест гру Гарвард-Єль довелося відкласти на півгодини, поки поліція не вивела студентів з поля.

«Гарвардський і Єльський університети стверджують, що їх метою є створення серед студентів лідерів, які будуть прагнути до більш «справедливого і багатообіцяючого світу», «покращуючи світ сьогодні і для майбутніх поколінь». Проте, продовжуючи співпрацювати з галузями, які вводять в оману громадськість, пишуть наклепи на академіків і заперечують реальність, Гарвардський і Єльський університети беруть участь у руйнуванні цього майбутнього», – стверджують студентські групи, що протестують проти викопного палива.

«Ми вимагаємо, щоб наші університети взяли на себе відповідальність за свою роль у боротьбі з кліматичною кризою, і закликаємо їх повністю відмовитися від активів у галузі викопного палива», – зазначають протестувальники.

Карен Пірт, директор зі зв'язків зі ЗМІ Єльського університету, сказала, що університет підтримує свободу вираження думок, але вона «не допускає порушення університетських заходів».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті