Конгрес США отримав аудіо, відео та фото від клієнта Джуліані Льва Парнаса

Конгрес США отримав аудіо, відео та фото від клієнта Джуліані Льва Парнаса

Деякі матеріали містять обговорення між Джуліані і Трампом

Конгрес США отримав аудіо, відео та фото від клієнта Джуліані Льва Парнаса
фото www.flickr.com/photos/marniewebb/3625795326

Клієнт адвоката президента США Руді Джуліані – Лев Парнас надав комітету з розвідки Палати представників аудіо, відеозаписи і фотографії, які містять дані щодо зусиль США переконати уряд України розпочати розслідування щодо колишнього віцепрезидента Джо Байдена. Про це повідомляє DW з посиланням на кілька джерел.

Парнас надав записи на виконання повістки, що надійшла йому від Конгресу. Зазначається, що серед іншого в розпорядженні комітету з розвідки Палати представників опинилася низка документів англійською та українською мовами. Деякі матеріали містять обговорення між Джуліані і Трампом. Однак, повідомили джерела телеканалу, частина документів, запитуваних слідчими Конгресу, вже знаходяться в розпорядженні федеральних слідчих в Південному окрузі Нью-Йорка і, таким чином, не можуть бути передані.

«Ми видали повістки Парнасу і Фруману, щоб вони надали нам записи. Ми хотіли б, щоб вони повністю виконали ці повістки», – заявив раніше голова комітету з розвідки Палати представників Адам Шифф.

Адвокат Парнаса Джозеф Бонді 24 листопада заявив про готовність свого клієнта виконати вимоги повістки Конгресу та надати комітету з розвідки Палати представників «правдиву і важливу інформацію, яка сприяє правосуддю, а не перешкоджає йому».

Нагадаємо: Парнас та Фруман були заарештовані минулого місяця по обвинуваченню в фінансуванні виборчої кампанії Трампа. Як повідомлялось, чоловіки були заарештовані при спробі покинути США.

Пізніше стало відомо, що україно-американський бізнесмен Лев Парнас, який має тісні зв'язки з особистим адвокатом президента Трампа Руді Джуліані, готовий дати свідчення комітетам Палати представників, які проводять розслідування у рамках процедури імпічменту. Заарештований бізнесмен, який допомагав Джуліані шукати інформацію про конкурента Трампа Джо Байдена, є ключовою фігурою у рамках розслідування звинувачень.

Як повідомлялось, у США триває так званий «український скандал», спричинений телефонною розмовою президента США і його українського колеги Володимира Зеленського 25 липня. Трампу закидають, що він намагався змусити Київ розпочати розслідування стосовно сина його потенційного суперника на президентських виборах у 2020 році Джозефа Байдена – Хантера. З цією метою було заморожено надання Києву виділеної військової допомоги. У зв'язку з цим в Конгресі тривають слухання у рамках розслідування щодо можливої процедури імпічменту Трампа.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті