Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Голова НСЗУ Олег Петренко написав заяву про звільнення

Голова НСЗУ Олег Петренко написав заяву про звільнення

Однак він запевнив, що трансформацію системи уже не зупинити

Голова НСЗУ Олег Петренко написав заяву про звільнення
Олег Петренко
Фото: Facebook/НСЗУ

Голова Національної служби здоров'я України (НСЗУ) Олег Петренко написав заяву про звільнення з посади. Про це повідомляє прес-служба НСЗУ.

«Я сьогодні написав заяву про звільнення з посади голови Національної служби здоров’я України. За власним бажанням. Сподіваюсь, найближчим часом Уряд її підтримає. Причина – у нас дуже різні фундаментальні цінності з командою, що зараз працює над трансформацією системи охорони здоров’я. І це заважає працювати і мені, і їм. Відсутність однакового розуміння мети, складності процесів, спільної відповідальності та постійний пошук простих рішень у складних питаннях не допомагає знаходити спільну мову і постійно стає каменем спотикання», – прокоментував голова НСЗУ.

Окрім того Петренко запевнив, що трансформацію системи уже не зупинити.

«Зміни проросли на місцях і запустили процеси та очікування на усіх рівнях системи. Головне ми точно зробили – дали зрозуміти що реальні зміни можливі. Справжні. В інтересах споживачів медичних послуг та медичного персоналу», – написав він.

Нагадаємо: у жовтні цього року Департамент моніторингу Національної служби здоров'я України очолив виконавчий консультант НСЗУ Олександр Жигінас.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті