Захворіло у світі
19,653,381
Померло у світі
727,101
Вилікувалось у світі
11,945,051
Захворіло в Україні
80,949
Померло в Україні
1,897
Вилікувалось в Україні
43,972
Volkswagen припинить випускати гоночні авто з традиційними двигунами

Volkswagen припинить випускати гоночні авто з традиційними двигунами

Автовиробник всю увагу сконцентрує на електокарах, але це ніяким чином не вплине на роботу Porsche чи Audi

Volkswagen припинить випускати гоночні авто з традиційними двигунами
фото pixabay.com

Автовиробник Volkswagen заявив, що припиняє випуск гоночних автівок з двигуном внутрішнього згорання, що підкреслює прихильність компанії до електрокарів. Про це пише Digital Trends.

Зазначається, що це стало неочікуваною новиною для світу автоспорту, оскільки це рішення автовиробника вплине на гоночні серії від Чемпіонату cвіту по ралі до Чемпіонату світу серед легкових автомобілів.

Щоправда така кардинальна зміна,вочевидь,торкнеться лише VW, а не Porsche чи Audi.

«Електричний транспорт пропонує величезний потенціал для автомобілебудування, і в цьому сенсі мотоспорт може виступати новатором: з одного боку, він служить лабораторією для розробки майбутніх серійних автомобілів, а з іншого – переконливою маркетингової платформою, ще більше розкриває для людей переваги електричного транспорту. Ось чому ми збираємось більше,ніж коли-небудь зосередитись на зобов’язаннях, пов’язаних з електроприводами на заводі,і продовжуємо розширяти нашу діяльність з розвитком МЕВ. У центрі нашої уваги – інноваційні технології, які мають відношення до автомобілю майбутнього», – заявив Свен Смітс, директор з мотоспорту в VW.

Виробництво гоночного автомобіля Golf GTI TCR завершиться в кінці цього року. Технічна підтримка та випуск запчастин, втім, триватиме ще довгі роки, пообіцяли в компанії. На Чемпіонаті світу по ралі команда VW офіційно брати участі не буде.

Видання наголошує, що гоночні електрокари Volkswagen вже відмінно зарекомендували себе в гонках – вони утримують рекорди зі швидкісного підйому на Пайкс-Пік і на гору Тяньмень, а також на Фестивалі швидкості в Гудвуді. Новий електричний прототип ID.R також встановив рекорд кола на гоночній трасі Нюрбургринг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті