Грузія очолить Комітет міністрів Ради Європи на півроку

Грузія очолить Комітет міністрів Ради Європи на півроку

За півроку Грузія збирається організувати в рамках Ради Європи до 20 заходів

Грузія очолить Комітет міністрів Ради Європи на півроку
Фото: pixabay.com

Грузія головуватиме в Комітеті міністрів Ради Європи з 27 листопада 2019 року по 15 травня 2020 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ Грузії.

За півроку вона збирається організувати в рамках Ради Європи до 20 заходів. На сьогоднішньому засіданні Комітету міністрів Ради Європи Грузія стане головою замість Франції. 

Держсекретар з європейських справ Франції Амелі де Моншален вручить міністру закордонних справ Грузії Давиду Залкаліані символічні ключі від головування в Раді Європи.

Серед пріоритетів Грузії як очільника – захист прав людини і навколишнього середовища, включення громадян до процесу прийняття рішень, правосуддя, орієнтоване на дитину, посилення демократії, освіти, культури при підключенні молоді.

Рада Європи – міжнародна організація, яка сприяє співробітництву між її членами, країнами Європи, у сфері стандартів права, прав людини, демократичного розвитку, законності та культурної взаємодії.

Грузія стала членом Ради Європи 27 квітня 1999 року. Сьогодні до складу організації, заснованої в 1949 році, входять 47 держав.

Нагадаємо: нещодавно в Тбілісі відбувалися масові акції протесту біля будівлі грузинського парламенту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло