Захворіло у світі
113,025,730
Померло у світі
2,507,803
Вилікувалось у світі
63,747,311
Захворіло в Україні
1,333,844
Померло в Україні
25,742
Вилікувалось в Україні
1,163,555
Українські онлайн-продавці за доходами посіли 5-те місце у світовому рейтингу Payoneer

Українські онлайн-продавці за доходами посіли 5-те місце у світовому рейтингу Payoneer

Доходи українських продавців, які користуються системою переказів Payoneer, виросли цього року на 52%

Українські онлайн-продавці за доходами посіли 5-те місце у світовому рейтингу Payoneer
Фото: pixabay.com

Україна увійшла до п'ятірки лідерів міжнародної онлайн-торгівлі в ІІІ кварталі 2019 року, згідно з рейтингом Payoneer. Про це повідомляє mc.today.

Доходи українських продавців, які користуються системою переказів Payoneer, виросли цього року на 52%.

Українські онлайн-продавці за доходами увійшли в Топ-5 – Payoneer

Аналітики Payoneer проаналізували діяльність 100 000 онлайн-продавців по всьому світу. Найбільше в ІІІ кварталі цього року зросла кількість продавців з Китаю, США, Південної Кореї іта Великобританії. На п'ятому місці опинилася Україна.

Кількість онлайн-продавців в Україні цього році зросла на 27%, а їхній дохід – відразу на 52%. Це другий за величиною показник зростання у світі після Великобританії.

Українські онлайн-продавці за доходами увійшли в Топ-5 – Payoneer

«Тепер Україна може додати міжнародну електронну комерцію до свого списку досягнень у сфері цифрової економіки», – пишуть у блозі компанії.

У першому півріччі 2019 року Україна посіла п'яте місце за показником зростання ринку фрілансу. Кількість українців, які працюють віддалено, збільшилася на 30%, а їхні доходи – на 36%, йдеться в попередньому дослідженні Payoneer.

Традиційним світовим лідером у сфері онлайн-комерції залишається Китай. Згідно зі звітом Payoneer, кількість китайських продавців у ІІІ кварталі суттєво не змінилася, але їхні заробітки від продажів зросли на 33%.

Поліпшила результати і Корея: вона виявилася на третьому місці в рейтингу з продажу і за кількістю продавців у світі, хоча за чисельністю населення відчутно поступається Китаю та США.

Нагадаємо: у травні цього року ПриватБанк та Payoneer запустили в Україні цілодобовий онлайн-сервіс зарахування платежів, який дозволить фрилансерам та ІТ-спеціалістам отримувати кошти на рахунки ПриватБанку в режимі 24/7.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті