Джеремі Кларксон звинуватив Грету Тунберг у загибелі жанру автомобільного шоу

Джеремі Кларксон звинуватив Грету Тунберг у загибелі жанру автомобільного шоу

На його думку, молоді люди вже не цікавляться автомобілями

Джеремі Кларксон звинуватив Грету Тунберг у загибелі жанру автомобільного шоу
Джеремі Кларксон
thesun.co.uk

Шведська екоактивістка Грета Тунберг зробила неможливе – стала причиною того, що сьогодні молоді люди ненавидять автомобілі. Про це заявив ведучий автомобільного шоу Top Gear Джеремі Кларксон в інтервʼю The Sun.

59-річний Кларксон сказав: «Усі, кого я знаю у віці до 25 років, не цікавляться автомобілями – Грета Тунберг вбила автошоу як жанр».

«У школі їх навчають, перш ніж сказати «мама і тато», що машини – це зло, і це у них у голові», – додав він.

Його давній помічник Річард Хаммонд погоджується: «Мені неприємно це говорити, але я думаю, що Джеремі має рацію. Молодь не переймається автомобілями. Скільки дітей зараз ростуть з плакатами з автомобілями на стіні в спальні?»

Проте, незважаючи на їхнє невдоволення Гретою, екологічні проблеми нарешті просочилися до їхнього автомобільного шоу.

Вперше відтоді, як троє ведучих почали працювати понад 20 років тому на BBC з шоу Top Gear, вони серйозно обговорювали під час зйомок зміну клімату, а не знущалися над цією темою.

Їхнє шоу під назвою «Grand Tour Presents: Seamen» виходить на Amazon Prime Video 13 грудня.

У першому епізоді ведучі здійснюють 500-мильну подорож з Камбоджі у В'єтнам на трьох абсолютно різних типах річкових суден.

Вони запланували поїздку на сезон дощів, коли річки повноводні, але коли вони прибули до Південно-Східної Азії, дощу не було.

Річкова система Меконгу була практично суха: човни сиділи в багнюці, а мільйони рибалок і фермерів намагалися звести кінці з кінцями.

І через це тріо Grand Tour було змушене визнати зміну клімату і знімати фільми, пересуваючись на велосипедах і човнах.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло