Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Міністри енергетики України та РФ обговорили транзит газу

Міністри енергетики України та РФ обговорили транзит газу

Оржель та Новак «обговорили можливість підписання договору відповідно до європейських правил»

Міністри енергетики України та РФ обговорили транзит газу
фото mpe.kmu.gov.ua/

28 листопада у Відні пройшла двостороння зустріч між міністром енергетики та захисту довкілля України Олексієм Оржелем та міністром енергетики Російської Федерації Олекcандром Новаком у рамках підготовки до підписання договору про транспортування газу через українську газотранспортну систему. Про це повідомляє пресслужба Мінекоенерго.

Зазначається, що сторони обговорили можливість підписання договору відповідно до європейських правил. Також вони домовились активізувати роботу.

Як зазначає прес-служба, перемовини продовжуватимуться у двосторонньому та тристоронньому форматі з європейською стороною.

Нагадаємо: раніше цього місяця «Газпром» направив НАК «Нафтогаз України» пропозицію продовжити термін дії наявного контракту або укладення нового про транзит газу через територію України терміном на один рік.

«У пропозиції «Газпрому» зазначено, що необхідними умовами... є відмова обох сторін від всіх взаємних претензій у міжнародному арбітражі та припинення всіх судових розглядів; скасування рішення Антимонопольного комітету України про накладення на «Газпром» штрафу за нібито «порушення економічної конкуренції»; відкликання клопотання «Нафтогазу України» про ініціювання Європейською комісією розслідування проти «Газпрому», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше глава НАК казав, що «Нафтогаз» погоджується з варіантом укладення контракту на транзит, який запропонував віце-президент Єврокомісії Марош Шевчович.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті