Британська The Daily Mail купила газету «і» за майже 50 млн фунтів

Британська The Daily Mail купила газету «і» за майже 50 млн фунтів

Це зробить медіакомпанію DMGT другим за величиною гравцем на ринку ЗМІ Британії

Британська The Daily Mail купила газету «і» за майже 50 млн фунтів
фото www.flickr.com/photos/aed/202771722

Одна з найбільших медіакомпаній Великобританії The Daily Mail and General Trust (DMGT) оголосила про покупку британської щоденної газети «i» і її сайту у медіакомпанії JPI Media за 49,6 млн фунтів. Про це пише The Guardian.

Видання пише, що на національний та регіональний газетний ринок Британії обрушилась нова хвиля консолідації ЗМІ.

Газета «i» випускається з 2010 року і спочатку була додатком до The Independent. У 2016 році її купило видавництво Johnston Press. Однак в минулому році через банкрутство видавництва вона була викуплена кредиторами, які заснували медіакомпанії JPI Media.

Ця угода одразу викликала гнів лідера лейбористів Джеремі Корбіна, який заявив, що британська газетна індустрія стала більш контрольованою «двома мільярдерами».

Нове придбання DMGT, яку очолює Джонатан Хамсворт, робить компанію другою за величиною в країні. Найбільшим гравцем на ринку залишається News UK Руперт Мердок, якому належить The Sun, Sun on Sunday, The Times та the Sunday Times.

Новий власник видання і заявив, що не буде впливати  на «політично незалежний редакційний стиль».

«Ми прагнемо зберегти його самобутній, якісний і політично незалежний редакційний стиль, – сказав Хемсворт. – Це дуже серйозне видання з лояльними і зацікавленими читачами».

Після закриття угоди, DMGT контролюватиме 29% ринку Британії, News UK – 36%.

«Придбання і є стратегічно та фінансово привабливими для DMGT, і в майбутньому є потенціал взаємодії, особливо з існуючою інфраструктурою DMG Media і продажами реклами», – сказав Хамсворт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло