Захворіло у світі
12,934,317
Померло у світі
569,697
Вилікувалось у світі
7,139,985
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Німецька STADA купує фармбізнес рецептурних і безрецептурних препаратів Biopharma

Німецька STADA купує фармбізнес рецептурних і безрецептурних препаратів Biopharma

Угода передбачає придбання виробничих потужностей у місті Біла Церква

Німецька STADA купує фармбізнес рецептурних і безрецептурних препаратів Biopharma
фото www.facebook.com/biopharma.ua

Німецька фармакологічна компанія STADA купує фармбізнес рецептурних і безрецептурних препаратів виробника препаратів крові Biopharma. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що фармацевтичний бізнес Biopharma стане невід'ємною частиною STADA в Україні й матиме потужний потенціал зростання у виробництві високоякісних рецептурних і безрецептурних препаратів.

Угода передбачає придбання виробничих потужностей у місті Біла Церква (Київська обл.).

Акціонери Biopharma збережуть бізнес компанії, пов'язаний із переробкою плазми крові, і зосередяться на його розвитку як в Україні, так і за її межами. Для придбання STADA необхідно отримати дозвіл на злиття в Україні.

Як очікується, операція буде закрита в грудні 2019 року.

ТОВ «Фармацевтичний завод «Біофарма»  – українська фармацевтична компанія, що спеціалізується на розробці та виробництві інноваційних високотехнологічних препаратів із донорської крові людини, рекомбінантних препаратів, препаратів на основі споротворних бактерій.

STADA Arzneimittel AG – це міжнародна група компаній, один зі світових лідерів серед виробників генериків – аналогів інноваційних лікарських засобів. Продукція STADA представлена ​​більш ніж у 130 країнах. STADA AG була заснована 1895 року в Дрездені, як кооператив фармацевтів, що займаються розробкою й виробництвом ліків. Назва компанії є абревіатурою, що в перекладі з німецької означає «Стандарт препаратів німецьких аптек».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті