Захворіло у світі
5,988,416
Померло у світі
366,654
Вилікувалось у світі
2,529,761
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Облігації «Метінвесту» включені в глобальні боргові індекси CEMBI

Облігації «Метінвесту» включені в глобальні боргові індекси CEMBI

Індекси CEMBI представляють собою глобальний бенчмарк для відстеження боргових зобов'язань

Облігації 	«Метінвесту» включені в глобальні боргові індекси CEMBI
Фото: УНІАН

Облігації «Метінвесту» включені в глобальні боргові індекси ринків, що розвиваються. Про це повідомляє пресслужба «Метінвест».

Єврооблігації «Метінвесту» з терміном погашення в 2029 році включено до індексів облігацій корпоративних емітентів ринків, що розвиваються (Corporate Emerging Markets Bond Index або CEMBI), який розраховується банком JPMorgan.

Індекси CEMBI представляють собою глобальний бенчмарк для відстеження боргових зобов'язань, деномінованих в доларах США і емітованих корпораціями ринків, що розвиваються.

Облігації 2029 були випущені 17 жовтня 2019 року в рамках успішного дебютного розміщення групою облігацій в двох валютах і завершення угоди щодо продовження термінів погашення єврооблігацій, які перебувають в обігу. Облігації 2029 були додані в наступні високоприбуткові індекси CEMBI після їх регулярного перерахунку 29 листопада 2019 року: CEMBI Broad и CEMBI Broad Diversified

Нагадаємо: нещодавно «Группа Метінвест» Ахметова-Новинського анонсувала ряд оптимізаційних заходів, спрямованих на скорочення витрат в умовах кризи: на початок 2020 року заплановано скорочення адмінперсоналу на 30%, також компанія скоротить виконання інвестиційної програми 2019 року, залишивши лише  технічно необхідні та проєкти зі значним екологічним впливом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті