Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Із фракції «Слуга народу» виключили трьох депутатів

Із фракції «Слуга народу» виключили трьох депутатів

Натомість Вятрович отримав депутатський мандат та увійшов до фракції «ЄС»

Із фракції «Слуга народу» виключили трьох депутатів
Голова ВР ІХ скликання Дмитро Разумков
Фото: УНІАН

Зі складу  фракції «Слуга народу» виключено народних депутатів Антона Полякова та Анну Скороход, а також Романа Іванісова. Натомість мандат народного депутата отримав та увійшов до складу фракції «Європейська Солідарність» обраний за списком цієї політичної партії  Володимир Вятрович. Про це оголосив голова Верховної Ради Дмитро Разумков, передає кореспондент Mind.

«Відповідно до частини 3 ст. 60 Регламенту Верховної Ради та згідно з протоколом засідання депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» від 15 листопада 2019 року, повідомляю про виключення зі складу депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» народних  депутатів Полякова Антона Едуардовича і Скороход Анни Костянтинівни», – оголосив Разумков.

Також він повідомив про рішення фракції «Слуга народу» «виключити зі складу депутатської фракції народного депутата Іванісова Романа Валерійовича».

Зазначимо, що під час виступу з трибуни депутат з групи «За майбутнє» Ігор Гузь закликав Іванісова скласти мандат через інформацію про те, що той начебто вчинив зґвалтування: «Я особисто вважаю, і переконаний що не тільки я… вважаю, що ця людина має скласти депутатський мандат і не ганьбити український парламент».

Водночас  присягу народного депутата з парламентської трибуни приніс обраний за виборчим списком політичної партії «Європейська Солідарність» Володимир Вятрович, про входження якого до фракції «Європейська Солідарність» оголосив голова Верховної Ради.

«Повідомляю про входження народного депутата Вятровича Володимира Михайловича до складу депутатської фракції політичної партії «Європейська Солідарність», – оголосив Разумков.

Нагадаємо: як писав Mind, раніше зі складу фракції «Європейська Солідарність» вийшла народний депутат Ірина Луценко, посилаючись на незадовільний для здійснення депутатських повноважень стан здоров’я.

Раніше Mind повідомляв, що депутат Скороход заявляла про тиск на її родину через відмову голосувати за ринок землі. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті