Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
В ЄС пояснили, чому Мінські угоди є важливими

В ЄС пояснили, чому Мінські угоди є важливими

Вони є важливими оскільки передбачають залучення Росії до процесу розведення військ, яке почалося на окремих ділянках на Донбасі

В ЄС пояснили, чому Мінські угоди є важливими
фото www.flickr.com/photos/gabriellaliotis/9591552914

Мінські угоди важливі тим, що передбачають залучення Росії до процесу розведення військ, яке почалося на окремих ділянках на Донбасі. Про це заявила Улла Хаканен, представник Європейської служби зовнішніх дій, яка займається відносинами між ЄС і Україною. Про це передає Укрінформ.

Хаканен прокоментувала питання кореспондента видання щодо позиції Євросоюзу з розведення військ, коли підрозділи ЗСУ виконують накази, а тим часом тривають обстріли з боку формувань, причетність до яких Росія не хоче визнавати, незважаючи на численні докази.

 «Це явище підкреслює важливість Мінських угод, навіть з урахуванням всіх їх недоліків. Це поки що єдиний узгоджений робочий документ в процесі врегулювання на Донбасі. Там є перелік військ і типів озброєння, які не повинні знаходитися поблизу контактної лінії, і Росія є частиною цього формату переговорів. Якщо це дає відповідь на ваше запитання, наскільки Росія є частиною цього конфлікту ... Я думаю, що ми все в цій кімнаті знаємо правильну відповідь », – сказала представниця ЄС.

Вона також висловила надію, що «нормандський саміт», заплановани на 9 грудня в Парижі, принесе певні позитивні зміни.

Нагадаємо: в нещодавньому інтерв’ю низці закордонних ЗМІ президент Володимир Зеленський заявив, що Мінськими угода передбачається, що спочатку на Донбасі мають пройти вибори, а потім Україна отримає контроль над кордоном, але українці мають іншу позицію і в цьому є протиріччя.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті