Захворіло у світі
13,132,491
Померло у світі
573,869
Вилікувалось у світі
7,294,394
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Прокуратура США обвинуватила росіян та італійців у спробах обійти американські санкції

Прокуратура США обвинуватила росіян та італійців у спробах обійти американські санкції

Росіяни вигадали цілу схему із залученням італійських компаній, щоб придбати турбіну, яку вони планували використати на російській арктичній глибоководній буровій платформі

Прокуратура США обвинуватила росіян та італійців у спробах обійти американські санкції
фото www.flickr.com/photos/mascaro182/4825850404

Федеральні прокурори США пред'явили компаніям з Росії, Італії та США і кільком їхнім співробітникам звинувачення в спробі обходу американських санкцій при поставці виробленої в США турбіни російської державної компанії. Про це повідомило американське міністерство юстиції, передає Reuters.

Неназвана російська компанія не могла купити турбіну через санкції США, введені після анексії Криму Росією в 2014 році. Але вона зв'язалася з Олегом Владиславовичем Нікітіним і його компанією КС-інжинірингових послуг для підприємств, що базується в Росії, для покупки турбіни за $17,3 млн, йдеться в повідомленні Мін'юсту США.

Нікітіну, КС-Інжиніринг і співробітникові КС-Інжиніринг Антону Черьомухіну пред'явлені звинувачення в порушенні і змові для порушення Закону про міжнародні надзвичайні економічні повноваження та Закону про реформу контролю за експортом (IEEPA / ECRA), а також в змові з метою шахрайства та відмивання грошей.

Згідно із заявою відомства, Нікітін, Черьомухін і КС-Інжиніринг намагалися обійти санкції США, найнявши Габріеле Віллона та його компанію GVA International Oil and Gas Services, що базується в Італії,  і співробітника Бруно Капаріні для покупки турбіни від їх імені.

Віллон, Капаріні і GVA, в свою чергу, найняли Далі Багру і компанію World Mining and Oil Supply із США для покупки турбіни Vectra 40G у неназваного американського виробника і поставки її за кордон.

Віллону, Капаріні і GVA також пред'явлені звинувачення в порушенні і змові для порушення закону IEEPA / ECRA і в змові з метою шахрайства та відмивання грошей.

Багру і його компанії пред'явлені звинувачення в змові з метою електронного шахрайства і змові з метою відмивання грошей.

Згідно Мін'юсту США, докази в справі вказують на те, що російська компанія планувала використовувати турбіну на російській арктичній глибоководної буровій платформі.

Санкції США забороняють постачання товарів для підтримки розвідки або видобутку в межах російських глибоководних шельфових нафтових проектів в Арктиці.

Нікітін, Віллон і Багру були затримані в Савані, штат Джорджія, і чекають на суд, повідомив Мін'юст.

Нікітіну, Черьомухіну, Віллону і Капаріні загрожує максимальне покарання у вигляді 20 років позбавлення волі і штрафу в розмірі $1 млн за порушення IEEPA / ECRA, максимум 5 років в'язниці і штраф в $250 000 за змову з метою порушення IEEPA / ECRA і обману держструктур США.

Їм і Багру також загрожує тюремне ув'язнення терміном до 20 років і штраф в розмірі $500 000 за звинуваченням у змові з метою електронного шахрайства і змові з метою відмивання грошей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті