Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
15 країн американського континенту заборонили в'їзд Мадуро і Co

15 країн американського континенту заборонили в'їзд Мадуро і Co

Під санкції потрапили також міністри закордонних справ і оборони, віце-президент Венесуели

15 країн американського континенту заборонили в'їзд Мадуро і Co
фото Shutterstock

П'ятнадцять держав Північної та Південної Америки домовилися заборонити в'їзд на свою територію 29 громадянам Венесуели, включаючи президента цієї країни Ніколаса Мадуро і його найближчих соратників, у рамках дипломатичних зусиль з метою домогтися його відставки.

У нараді брали участь представники країн-учасниць Міжамериканського договору про взаємну допомогу (МДВП, відомий як Пакт Ріо), передає Голос Америки.

 Про заборону вʼїзду заявила глава МЗС Колумбії Клаудія Блум за підсумками засідання глав зовнішньополітичних відомств держав – учасниць МДВП, яке відбулося в Боготі.

«Доручити компетентним органам здійснювати відповідно до національного законодавства та чинних міжнародних зобов'язань заходи по обмеженню в'їзду та транзиту на території держав – учасниць МДВП людей, включених до зведеного переліку», – заявила вона.

У число людей, яким заборонений в'їзд на територію 15 країн-учасниць МДВП, також увійшли головні союзники Мадуро, включаючи міністра закордонних справ Хорхе Арреасу, міністра оборони Владіміра Падріні, віце-президента Делсі Родрігес і другої людини в правлячій Соціалістичній партії Діосдадо Кабельйо.

У вересні ця група схвалила виявлення високопоставлених представників венесуельського уряду, причетних до відмивання грошей, контрабанду наркотиків і тероризму, введення проти них санкцій і екстрадицію.

За останніми даними, уряд Венесуели і державна нафтова компанія країни PDVSA через санкції США запропонували постачальникам і підрядникам переводити оплату на рахунки в Китаї в юанях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті