Захворіло у світі
13,132,491
Померло у світі
573,869
Вилікувалось у світі
7,294,394
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
США запровадять обов’язкове сканування обличчя при перетині кордону

США запровадять обов’язкове сканування обличчя при перетині кордону

Досі здавання цифрового відбитку обличчя проводилося тільки для не-громадян США

США запровадять обов’язкове сканування обличчя при перетині кордону
flanderstoday.eu

Міністерство національної безпеки США пропонує запровадити норму, згідно з якою не тільки власники віз і гості країни, а й громадяни США будуть зобов'язані проходити процедуру зняття цифрового відбитка обличчя при вʼїзді і виїзді з країни, передає Reuters.

На думку відомства, це допоможе протидіяти терористам, які намагаються перетинати кордон за допомогою вкрадених документів.

Нововведення стане частиною ширшої системи для відстеження мандрівників, що в'їжджають і виїжджають зі Сполучених Штатів.

Ініціатива  уже викликала заперечення з боку деяких прихильників конфіденційності. Джей Стенлі, старший політичний аналітик Американського союзу громадських свобод, зазначив: «Мандрівники, в тому числі громадяни США, не повинні піддаватися інвазивним біометричним скануванням просто як умову реалізації свого конституційного права на поїздки», – сказав він.

Громадськість в США зазвичай має від 30 до 60 днів, щоб прокоментувати пропоноване регулювання. Федеральне агентство повинно потім розглянути і відреагувати на коментарі –  процес, який може зайняти багато часу.

Однак при наявності політичної волі з боку адміністрації Трампа передбачається, що технологія буде впроваджена в 20 найбільших аеропортах США вже до 2021 року.

На даний момент закони США звільняють громадян країни від обов'язку проходити процедуру сканування обличчя при перетині кордону.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті